KÚPIŤ HRU

Farming Simulator 15

Farming Simulator 15

Alternatívne názvy:
Farming Simulator 2015; FS 15; Landwirtschafts-Simulator 15

Dátum vydania: 30. Október 2014

Popis:
Ďalšie pokračovanie farmárskeho simulátoru s množstvom nového obsahu vozidiel a zariadení. Farming Simulator 15 pozýva hráčov do náročného sveta poľnohospodárskeho života, vrátane chovu zvierat (kravy, kurčatá a ovce), pestovania plodín a predaja. Spravujte a rozvíjajte svoju farmu s novou infraštruktúrou v dvoch obrovských otvorených svetoch, vrátane úplne nového severského prostredia.

Okrem tradičných farmárskych aktivít prináša Farming Simulator 15 novinku – rezanie dreva. Les môžete spravovať pomocou nových vozidiel a strojov ako sú kombajny, motorové píly, štiepkovače a prívesy. K dispozícií sú stroje veľkých značiek z odboru ako New Holland, Ponsse a ďalších. Udržiavajte svoje vozidlá čisté, používajte pravidelne umývacie stanice. Zoznámte sa s obyvateľmi, ktorí vám poskytnú ďalšie misie a dokážte, že ste farmár s mnohými talentmi!

Farming Simulator 15 tiež prichádza s on-line módmi a službami. Farmu môžete spravovať až s 10 priateľmi online, alebo cez lokálnu sieť. Zdieľať módy, vozidlá a zariadenia s hráčmi z celého sveta, čo prináša prakticky neobmedzený obsah a nespočetne hodín hrania!

Minimálne požiadavky:
Windows Vista / 7 / 8
2 GHz CPU
2 GB RAM
3 GB miesta na disku
512 MB grafická karta (Nvidia Geforce 8600 séria / ATI Radeon HD 2600)
Zvuková karta

Oficiálne stránky hry:
www.farming-simulator.com

Farming Simulator 15 – Trailer

Farming Simulator 15 obsahuje nasledujúce vybavenie:

Farming Simulator 15