Spolupráca

Čo je BGA?
Je to biostanica ktorá z určitých surovín dokáže vyrobiť virtuálnu elektrickú energiu.
Ako to funguje?
– Ako prvé treba navoziť kukuricu od rezačky do jamy čo je v areálu biostanica(množstvo podľa uváženia). Potom ku jame príď s kukuricou, ukáže sa ti v nápovede „F1“ titulok stlačiť „ENTER“, tak ho stlač a kukurica sa prikryje bielou plachtou, potom „ENTER“ stlač znovu a kus plachty sa odkryje, následne kúpiš nakladač a hlavne lyžicu a môžeš tu silážovanú kukuricu voziť do kontajnera ktorý je v BGA (väčšinou je u zelených okrúhlych SIL) a tým zahájiš premenu na močovku, do kontajnera môžeš tiež dávať balíky z polí, len je to veľmi zdĺhavý proces. Kravy sú o veľa rýchlejšie, teda čo sa produkcie močovky týka.

– Tento postup platí len pre plne funkčnú BGA stanicu, v niektorých mapách sa stretnete len s BGA ktoré fungujú len ako obyčajné výkupy, alebo to je len dekorácia bez funkcií v mape.
– A pokiaľ máte v „mods“ aj „BGAControl“, tak aj vidíte koľko sa vyrobilo energie (teda koľko peňazí za ňu bude), peniaze vám na účet pribudnú pravidelne o polnoci.

– Animácia, ktorá Vás prevedie celou bioplynovou stanicou a počas 10 minút Vám názorne vysvetlí komplexné procesy, ktoré tu prebiehajú: od dodania surovín až po výstup zfermentovaných substrátov.

Pridať komentár

You must be logged in to post a comment.